Cabaret Internet x Art Nou 2021

Inicio » Edició 2020 P4stura » Comunitat p4stura
    Respuestas Vistas Último mensaje
  A Declaration of the Independence of Cyberspace
De: p4stura-admin el Wed, 14 October 2020
1 793 Wed, 28 October 2020 12:45
De: Teodor Hiverns
  Etherpad - Eina senzilla i lliure per crear documents
Crec que és interessant per fer-la servir a p4stura
De: mormig el Tue, 23 June 2020
2 1287 Wed, 16 September 2020 08:53
De: Dvdgmz
  No funciona el meu smart-lavabo
Fil per compartir desgràcies personals sobre obsolescència i software privatiu.
De: mormig el Tue, 04 August 2020
2 1161 Tue, 25 August 2020 17:21
De: mormig
  Errors tipogràfics i ortogràfics
Anem apuntant aquí, entre totxs, els petits errors d'escriptura que trobem a p4stura, per anar-lo perfilant del tot.
De: daniel el Mon, 22 June 2020
3 1590 Wed, 19 August 2020 14:24
De: Giro
  L'apocalipsi sense internet ja és aquí!.. Com a mínim a muntanya :O
De: mormig el Tue, 30 June 2020
1 1055 Sat, 04 July 2020 21:25
De: Dvdgmz
  FSMET: referents logístics i tecnològics lliures
Un esdeveniment internacional virtualitzat de manera lliure i comunitària
De: mormig el Sat, 27 June 2020
0 716 Sat, 27 June 2020 15:18
De: mormig
Ir al foro:
  
Leyenda: Mensajes nuevos Mensajes nuevos   No hay mensajes nuevos No hay mensajes nuevos   Bloqueado (con mensajes no leídos) Bloqueado (con mensajes no leídos)   Bloqueado Bloqueado   Se trasladó a otro foro Se trasladó a otro foro

Fecha y hora actual: Wed Aug 04 10:42:23 CEST 2021

Tiempo total que tardó la generación de la página: 0.01365 segundos